Röportaj - Kocaeli’nin Lider Ekspertiz Firması UMRAN OTO EKSPERTİZ - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kocaeli’nin Lider Ekspertiz Firması UMRAN OTO EKSPERTİZ

Celal Çelik’in sahibi olduğu, Kocaeli’nin tek kurumsal oto ekspertiz firması ; Karadenizliler Mh. D 130 Karayolu Üzeri Yanyol No:272 bulunan Umran Oto Ekspertiz; “İçiniz arahat, güveniniz tam olsun” mottosuyla müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam ediyor.

Celal Çelik’in sahibi olduğu, 2017 yılından beri Kocaeli’nin tek kurumsal oto ekspertiz firması ; Karadenizliler Mh. D 130 Karayolu Üzeri Yanyol No:272 bulunan Umran Oto Ekspertiz; Kocaeli halkına “İçiniz arahat, güveniniz tam olsun” mottosuyla güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Araç sahipleri  kendi bilgileri ve  tecrübelerine  ayrıca satıcının kendi beyanına  dayanarak almış oldukları araçlarında sonradan ortaya çıkan masraflar ile mağdur  olmaktadırlar özellikle boya ve kaporta da tespit edilen hasarlar araç değerinde büyük kayba yol açmaktadır. Bu mağduriyetin yaşanmaması için  ve Nisan ayından itibaren yürülüğe geçmesi beklenen “Zorunlu Ekspertiz Yasası” gereğince,  Umran Oto Ekspertiz Alanında uzman personeli ile Kocaeli’de bulunan tek kurumsal firma.

 

DSC_0012++

 

KURUMSAL MARKA, KURUMSAL GÜVENCE

Umran Oto Ekspertiz ; her marka ve model aracın aynı çatı altında bakılabildiği, bunun için gerekli teknolojiyi kullanan,Binlerce araca ekspertiz yapmış “Uzmanlaşmış Kadro”suyla sürekli gelişen ve ekibini sürekli büyüten,Alıcı ve satıcının, iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ve kimsenin madur edilmediği,Sözünün ve raporunun maddi manevi arkasında duran,Böylesine riskli ve servislerin dahi yapmaktan çekindiği bir işlemi kurumsal anlamda kendisine meslek edinmiş ve bunu başarmış,Türkiyenin en hızlı büyüyen ve asla taklit olmayan,Konusunda yetkili servislerden bile daha etkili,2. El araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenleyen bağımsız bir kuruluş. Umran Oto Ekspertiz’de ekspertiz için gerekli tüm işlemler tek çatı latında yapılıyor.

 

DSC_0032

 

Bu işlemler sırayla,

1-)  Yanal Kayma Testi

2-)  Fren Testi

3-)  Süspansiyon Testi

4-)  Motor Mekanik Testi

5-)  Diagnostic Test

6-)  Kaporta Boya Testi

7-)  Dyno Testi

 

DSC_0029

 

UZAKTAN EKSPERTİZ VE ARAÇ SORGULAMA

Umran Ekspertiz Merkezlerinin Uzaktan Ekspertiz hizmeti  Satın almak istediğim araç Türkiye’nin neresinde olursa olsun  bulunduğunuz yerden  ayrılmadan ekspertiz raporu alabiliyorsunuz.Ekspertiz yaptırılan araçların raporunu ise araç sorgulama ekranı sayesinde www.umranoto.com.tr adresinden hem bilgisayardan hem de cep telefonundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

IMG-20190122-WA0012 +++++

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Celal - 11 Aralık 2020 12:41
05337119822 bana ulaşırmısınız arac getireceğim

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99