Hüseyin Öziri - Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek
Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek

13 Ocak 2015 tarihli yazısı

Ak Parti Kocaeli il teşkilatı kurulduğu günden beri başarısına başarı katarak devam etti, bunun en önemli nedeni ekip çalışması. Her seçim döneminde muhalefet birbirini yerken, birbirinin kuyusunu kazarken Ak Parti ekip çalışması ile kentin her yerinde gözüküyor. Bu dönemin il başkanı Sayın Mahmut Civelek’de bu başarı sıralamasını devam ettirenlerden.
Kolay değil iktidar partisinin il başkanı olmak her türlü sıkıntılara göğüs germek, sorulara cevap vermek, sorunları çözmek. Her ne olursa olsun onunda bir insan olduğunu da unutmamak gerek, sorunlara ekibiyle ortak çalışmalar yaparak çözüm buluyorlar. Genel merkez il başkanı olarak onu atadıysa onun kararlarına saygı göstermek zorunda herkes bunun başka açıklaması yok.
Çok değerli adaylar var il başkanlığına, mesela ADEM KOÇ , mesela ŞEMSETTİN CEYHAN, mesela HALİT ÇOKAN ve diğer adaylar, fakat benim şahsi düşüncem genel merkezin tekrar Mahmut Civeleği aday göstereceği yönünde.Çünkü bu seçim kırılma noktası bu seçimde muhalefet, Ak Partinin oylarının düşeceğine kesin gözüyle bakıyor, İktidar ise bu seçimde oyları yükseltmenin peşinde.
Hal böyle olunca da herkes bu seçime var gücüyle asılıyor, Genel merkez 13 de 13 yapan Kocaeli’de bir tek ilçe bile kaybetmemek istiyor, bunun içinde mevcut il başkanını değiştirmeyecek diye düşünüyorum.
Geçenlerde genel merkezden Ak Parti Kocaeli il koordinatörü Yalova Milletvekili Temel Çoşkun konuşmasında Mhmut Civelek ile yola devam edebileceklerinin sinyalini vermişti zaten
Gerçi sayın Civelek Millet vekilliğini düşünebilir ama genel merkez il başkanı olarak Mahmut Civelek derse, oda genel merkez kararına saygı duyacaktır kesinlikle. Çünkü Kocaeli gibi zor bir kenti idare eden il başkanını kimse bırakmak istemez.
Şimdiden 7 şubatta kimin il başkanı olacağı merak konusu oldu. Amaç sorunsuz,kavgasız,gürültüsüz bir seçim olmasını dileriz.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99