Hüseyin Öziri - FESHANE ÖZSARA GELDİ
Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

FESHANE ÖZSARA GELDİ

25 Haziran 2015 tarihli yazısı

Ramazan ayı güzellikleriyle geldi, her yer ramazana özel programlar vermeye başladı. Özellikle restaurant ve lokantalar ramazana yönelik birbirinden ilginç ve güzel programlar yapmaya başladı.

Fakat bunların içinde biri var ki hepsinin üstünde bir çalışma ile feshaneyi İzmit halkının ayağına getirdi ÖZSAR. İzmit’li girişimciler Mehmet Ali Sarı ve Handan Özler’in işletmeciliğini yaptığı ÖZSAR döner.

Sadece ticarethane değil özsar aynı zamanda bir yardım derneği gibi çalışıyor, her sene çocuk esirgerme kurumuna , yaşlılar yurduna iftar vermeyi de unutmuyorlar, nerede bir sosyal sorumluluk projesi var ÖZSAR orada. Bu duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyorum Kocaeli halkı adına kendilerini

Ben kendilerini ilk şubeleri olan piliç 41 den tanırım o zaman kaliteden ve temizikten nasıl ödün vermiyorlarsa şimdi de kesinlikle ödün vermiyorlar yani şubeleşmek onların kalitesini bozmadı daha da kuvvetlendirdi.. Evet ÖZSAR bu ramazanda da sekapark ta feshane tadında bir ramazan için var gücüyle çalısıyor. Hacivat ve Karagöz , çocuk oyun grupları , fasıl , ebru çalışması, canlı müzik açık büfe tatlılar kısacası ailenizle unutulmaz bir iftar geçirmek isteyenlerin adresi ÖZSAR sekapark. Normalde iftarlar saat 21:15 de bitiyor bu sene, fakat ÖZSAR sekapark ta iftar gece 11 hatta 12 ye kadar devam ediyor ,canlı müzik, sohbet, muhabbet,deniz kokusu, yeşillik ne ararsanız var burada .( Nereden mi biliyorum her sene birkaç kere gidiyorum ÖZSAR a iftarımı açmaya )

Geçen gün yine iftara katıldım ÖZSAR a, Mehmet beyle sohbet ettik, müzik dinledik , sonra birde baktım saat 11:30 olmuş yani vakit nasıl geçiyor anlamıyorsunuz ÖZSAR sekapark ta.

Mehmet bey ve Handan hanım sektörü sadece ÖZSAR ile sınırlandırmamış, bunun yanında Alaçatı muhallebicisi, ÖZSAR steak house,chiken house firmalarınıda kurmuşlar, Bu firmalarda kalitesini kabul ettirmiş olacak ki, hiç boş durmuyorlar,her zaman dolu görebiliyoruz masaları. Ayrıca sadece İzmit değil Türkiye’yede yayılmış durumdalar hatta dünyaya yayıldı ÖZSAR, evet yanlış okumadınız dünyaya dedim. Pakistana. Böyle giderse dünyanın her ülkesinde bir şubeleri olacak ÖZSAR ın.

Ben bir İzmit çocuğu oarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mekandır ÖZSAR

Muhakkak bir akşam iftara gidin …… BİR DOST

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Gökhan tuna - 25 Haziran 2015 14:42
Özsar iyi bir mekan fakat personeli çok yavaş hareket ediyorlar.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99