Hüseyin Öziri - Kocaelispor'un Yemek Olayını İki Kişi Organize Etmiş
Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

Kocaelispor'un Yemek Olayını İki Kişi Organize Etmiş

14 Eylül 2023 tarihli yazısı

Kocaelispor yönetiminin gaza gelip bu açıklamayı yapması sayesinde, bir daha Kocaelispor kente inermi, indiği zaman hangi esnaf onları ağırlar bilmem, ama bir yemek olayını sırf siyaset yapmak için basına veren kebapçı Memduh işletmecisi Barkın bey ve ona bu aklı veren esnaf arkadaş bir daha nasıl ve hangi Yüzle Kocaelispor maçına gidecek merak ediyorum.

 

İsim vermeyeceğim ama sokakta konuşulanlara göre bu işi ik kişi organize etmiş, yazıklar olsun sizin Kocaelispor sevginize.

 

Murat Öztürk'ü seversiniz veya sevmezsiniz fakat Engin Koyun'a yapılan linç zamanında bile Engin başkanın arkasında Dim dik duran az sayıda esnaftan biriydi Murat Özrürk . Ona rağmen yönetim Murat Öztürk’e bu açıklamayı yaptı.

 

Kocaeli’yi Rezil Ettiniz, Kocaelispor’u rezil ettiniz, Esnafı rezil ettiniz. Peki Ne geçti elinize sorarım o iki kişiye. Sırf Murat Öztürk’e vuracağız diye Kocaelispor’u kullandınız, kent esnafını kullandınız ama şunu bilin kendiniz rezil oldunuz.

 

Burada Murat Öztürk'e sallamak adına İzmit esnafını harcadınız, Murat Öztürk'e sallamak adına Kocaelispor'u harcadınız yazıklar olsun size. Ah Barkın bey ne geçti elinize, kentimizin esnafını kentimizin takımını ulusal medyaya meze yaptınız da mutlumu oldunuz.

 

Son olarak İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) kimsenin babasının tapulu malı değil, bugün Murat Öztürk olur yarın başka biri, kimse arkasından konuşulmasını istemez. Murat Başkan’da kendine yakışanı yaptı ve kent esnafı olarak Kebapçı Memduh'ta yenen yemeğin parası olan 23 bin TL'yi Kocaelispor'a ödediğini söyledi. Kent esnafını size birkaç gömlek büyük gelir beyler yutamazsınız boğazınıza takılır benden söylemesi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Recep SERTÇETİN - 14 Eylül 2023 13:09
Yıllar önce çok yıllar önce bir esnaf abim bir gün bana şunu söylemişti.. Esnaflıkta çok yeni olduğum yıllarda 1992 Fethiye caddesindeki SERTÇETİN kasetçi dükkanını açtığım zaman... " İzmit esnafının en iyi yaptığı şey izmit esnafını daima aşağıya çekmeye çalışmasıdır" aradan 30 yıl geçmiş değişen bir şey yok.. İzmitte yıllar sonra KOCAELİSPORUMUZ kent ile bir araya gelmiş halk ile iç içe olmuş başta murat öztürk kardeşime başkan Engin koyuna hocamız Ertuğrul sağlam hocama futbolcu kardeşlerime katılımcı olarak katılan tüm kocaelispor severlere teşekkür ederim.. Sizede ayrıca teşekkür ederim kardeşim hakkaniyetli ve adil bir yazı kaleme aldığınız için... O etkinlikteki yayını 70.. 80 bin kişi seyredip yüz binler duyduysa ne mutlu bunu organize eden ve nezaket göstetip katılanlara... KOCAELİSPORUMUZ inşallah bu yıl süper lige çıkacak bu kötü anıda unutulacak

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99