Hüseyin Öziri - RİMAL'e Ve Çalışanlarına Yakışmadı
Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

RİMAL'e Ve Çalışanlarına Yakışmadı

03 Mayıs 2022 tarihli yazısı

En son şubesi Gazanfer Bilge Bulvarı'nda Tuana evlerinin önünde açıldı. Vezir Kara'yı Kocaeli'de tanımayan yoktur, gerçekten çok kibar dürüst bir esnaf aynı zamanda sevilen bir insandır.
Ben  en son şubesi olan Tuana evlerin karşısında oturuyorum, bu vesileyle mümkün olduğu kadar alışverişlerimi RİMAL'dan yapıyorum. En azından kentimizin markası düşüncesiyle destek olmak istiyorum. 
 
Rimal'e  açıldığı günden beri her gün uğrarım,malum fiyatlara gelen zamlardan sonra hemen hemen her gün 100 lira 200 lira alışveriş yapmak zorunda kalıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda bir alışveriş  yaptıktan sonra , kasiyerde  beş kuruş çıkmadı bende kalsın dedim sıkıntı yok dedim bıraktım.
 
Fakat iki gün önce iki gün önce 62 lira 75 kuruşluk bir alışveriş yaptım 100 lira para  dedim  dedim ki bana 40 lira geri ver 2 lira 70 kuruş bozuk para verdim , Dedim bozuk olmasın 5 kuruşta çıkmadığı için daha sonra veririm dedim. Fakat kasadaki  bayan dalga geçermiş gibi, o 5 lirayı almak için elime bir dünya bozuk para  verdi , kendisine dönüp ben size 2 lira 70 kuruş verdim, 5 kuruş eksik  daha sonra veririm dediğimde de kasiyer bayan,  benim almam lazım diyerek sert bir üslupla  cevap verdi . Oysa ki bir hafta  önce 5 kuruşları çıkmadığı için benden 5 kuruş fazla aldı
 
Ben kentimizin markası  biraz daha gelişsin diye destek olmak için komşularıma dahil herkesi  oraya yönlendiriyorum yerel esnafına sahip çık mantığı ile hareket   ediyorum, RİMAL'e ve çalışanlarına yakışmayacak bu hareket beni ziyadesiyle  üzdü ve bu şikayetimi  iletmek için Vezir KARA'yı  telefonla areadım fakat ulaşamadım.
 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99