Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

İZMİT ZABITASINI ALKIŞLIYORUM

06 Mart 2021 tarihli yazısı

Dün gece Kadıköy Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi no 58 Karşısındaki yürekleri ağıza getiren patlamada canları pahasına çalışan polis ekiplerini, itfaiye ekiplerini, sağlık ekiplerini tebrik ederim.

 

Ama bir tebrik ve alkışta İzmit Belediyesi zabıta Müdürü ÜMİT FINDIK ve ekibine, patlama haberini alır almaz olay yerine gelen Ümit Fındık ve Ekibi, polis ve itfaiye ekipleri ile koordinasyon içinde çalışmalarda yer almış ve çevre güvenliğini sağlamışlardı.

 

Zamanında bir çok yangın ve patlamalar yaşandı İzmit tarihinde. 

 

Polis, itfaiye, ambulans, izgaz görevlilerini görüyorduk, ama ne yalan söyleyeyim zabıta ekiplerini çoğu zaman görmüyordum, hadi zabıta memurunu görsem müdürünü hiç görmedim desem yalan olmaz.

 

İzmit Belediye Başkanı Sayın Fatma Kaplan Hürriyet, Zabıta yı deneyimli, ellere bırakmış, gerek Müdürü, gerek amiri, gerekse komiseri tüm zabıta teşkilatını tekrar tekrar tebrik ediyorum.

 

ÜMİT FINDIK patlama yerine istese iki zabıta personelini görevlendirir kendisi evinde televizyonunu izlerdi. Ama o öyle yapmak yerine personelinin yanında olmayı tercih etti.

 

Şimdi ben böyle bir yazı yazdım diye bazıları beni eleştirecek olsun ben her zaman söylerim sezarın hakkını sezara vereceksin.

 

Bir yerde önemli bir durum olduğunda zabıta Müdürü ekipleri ile orada, bir zabıta personeli esnaf ile tartışma yaşasa, sıkıntı olsa, ÜMİT FINDIK arabulucu gibi orada yer alıyor. Yani esnaf ve İzmit zabıtasının her daim güzel ilişkiler içinde olmasını sağlıyor.

 

Dediğim gibi sezarın hakkı sezara. Bu değildir ki ÜMİT FINDIK yanlış yaptığında yazmayacağım onuda yazacağım tabii ki, çünkü buda benim işim. 

 

Yangın yerine Flaş Kocaeli Gazetesi muhabiri arkadaşım ile bende gittim hatta ilk gidenler bizlerdik. 

 

Ayrıca patlama anının videosunu Flaş Kocaeli Gazetesinden alıp kullanan arkadaşlara selam olsun, sıkıntı yok, kullansınlar ama yinede arayıp söyleselerdi daha memnun olurdum. 

 

Ama dediğim gibi kullansınlar sıkıntı yok sonuçta hepimiz aynı gemideyiz helali hoş olsun.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

cem - 26 Mart 2021 21:30
ümit mi aradı seni ...beni bi zahmet köse yazında pofpofla diye. sadece ümitten bahsetmissin egosu tavan, empati yoksunu bir canlı...
Ahmet - 09 Mart 2021 17:37
Fındık ah alma ah.ahin sonunda Allah çarpar seni.
Körfez - 07 Mart 2021 13:51
Bu ısmarlama haberi neyin karşılığında yaptınız?
Ahmet - 07 Mart 2021 12:00
KOOOOOOOOMİİİİİİİK.FINDIK MESAJ REZALETİNİ KAPATMAYA ÇALIŞIYOR.BARİZ BU HABER O REZİL HABERİ KAPATTİRMAK İÇİN İSMARLAMA YİNE DİYORUM ISMARLAMA HABER Mİ DEĞİL?KARAR SİZİN.EYYYY SEVGİLİ OKUYUCULAR.YAZANADA YAZDİRANADA.(BU YAZİYİ YAYİNLA YİYORSA )
Yahya - 07 Mart 2021 11:58
Ümit fındığın ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını bilmeyen yok.dünkü
Tarafsız_Vatandas - 07 Mart 2021 10:18
Yanlış anlamayın ama sanki Bu yazı direk Ümit Fındık'ı ön plana çıkaran bir yazı olmuş... Başlık Güzel ama devamı sadece Ümit beyden bahsediyor, bu başlığa uygun şekilde oraya gelen zabıta arkadaşların en azından ismi paylaşılarak onore edilebilirdi!!!

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99