Ali Araptarlı
Okunma Sayısı: 1032
Ali Araptarlı

DNA’sında çocuklara cinsel istismar olan yaratıklar!

10 Ağustos 2018 tarihli yazısı

Aramızda dolaşan, insan görünümünde ama insanlıktan zerre kadar nasibini alamamış, DNA’sında çocuklara karşı cinsel istismar dürtüleri olan yaratıklar var! Bunları maalesef ilk bakışta fark edemiyoruz! İcabında evimize, iş yerimize de giriyorlar! Bunlar insan falan değil, anlaşılmaz, çözümlenemez, çok tehlikeli ve beyinden ağır hasarlı bambaşka bir tür!

 

Yahu eskiden sayıları bu kadar çok değil miydi, yoksa bu iğrençlikler örtbas mı ediliyordu bilemiyorum? Son günlerde o kadar çok duymaya başladık ki bu vakaları, ne kadar sapık yaratık aramızda yaşıyormuş diye şaşkınlıktan şaşkınlığa sürüklenip duruyoruz! Bu durum beni çok tedirgin ediyor! Herkesten şüphelenir oldum! Bu da çok kötü bir saplantı ama elimde değil!

 

Gün geçmiyor ki bu konuda yenivakalar duymayalım! Televizyon haberleri Maşallah en başta bu sapık yaratıkları gözümüze sokuyor! Sonra kadınlara, genç kızlara cinsel istismarda bulunan sapık yaratıkları ve döven, yaralayan, öldüren pislikleri! Yahu toplumumuz ne hale geldi dostlar? Ne olacak bu tehlikeli gidişin sonu? Benim moralim bu konuda gerçekten çok bozuk.

 

Bu sapık yaratıkların belliki DNA’sında bir bozukluk var! Çocukları görünce bizim gibi insanların beyninde, yüreğinde bir sevgi, koruma, esirgeme hissi canlanır! Ama bu sapık yaratıklarınkinde tam tersi,çocuğa, o masum yavruya karşı bir şehvet hissi canlanıyor ve coşuyor ki bu sapıklıkları yapabiliyorlar! İnsan yazarken utanıyor!

 

Vallahi artık hasta mı dersiniz, klinik vaka mı dersiniz bilemem! Bu insan görünümünde aramızda dolaşan sapık yaratıklar yakalanınca derhal hadım edilmeli! İşin en kestirmeden çözümü bence budur! Yoksa bunun önüne geçilemez! Hadım et gitsin! Bu hassas konunun kökten çözümünün bu olamayacağının tabii ki farkındayım. Bu konunun çözümü meşakkatli, uzun bir yol… Eğitimle, cinsel konularda toplumun bilinçlenmesiyle, tabuların, ayıpların yerini modern insana yakışan davranış biçimlerinin, toplumsal reaksiyonların almasıyla, kökten bir dönüşümle bu iş ortadan kalkar. Ama kimsenin tahammülü de kalmadı artık, en azından şimdilik bazıları için caydırıcı bir durum olur, kaç sapığı korkutup vazgeçirsen kardır.

 

Baksanıza yine bugün Gaziantep’te, Suriyeli bir sapık 8 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismardan yakalanmış! Yakalandı, hadi diyelim ki hüküm de giydi, yattı çıktı, gene yapar! Çünkü sapıklık ruhunda var! Bu işe radikal çözümler getirmekte geç bile kaldık. Bir an önce gerekli kanunlar çıkmalıdır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99