Flaş Kocaeli

BAŞKAN BABADAN, KIZININ PROJESİNE DESTEK

Özel Nadide Ortaokulu’nda okuyan Ayşe Ceylin, sınıflarında başlattıkları sosyal sorumluluk projelerine destek için babası İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

“Nadide’de her sınıfın bir yetim kardeşi var” sloganıyla başlatılan proje hakkında başkan babasına bilgi veren Ayşe Ceylin Doğan, öğrencilerin harçlıklarını biriktirerek farklı yerlerdeki yetim çocuklara göndereceklerini söyledi. Proje ile her sınıftaki öğrenciler, harçlıklarından biriktirdikleri paraları başka yerlerdeki kardeşleriyle paylaşarak hem paylaşmayı öğreniyor hem de kardeşlerinin hayata sımsıkı tutunmalarını sağlıyor.

 

ONLARLA GURUR DUYUYORUM

Küçük gibi görünen ancak büyük anlam taşıyan projenin kendisini çok duygulandırdığını söyleyen Başkan Doğan “ bizim en büyük zenginliğimiz kalpleri kendilerinden daha büyük olan çocuklarımızın olmasıdır. Çocuklarımızın böyle güzel bir düşünceyle bu projeyi hayata geçirmeleri bizim için büyük kazanç. Bu davranışları sayesinde bir şeyler vererek, paylaşarak büyümeyi, iyi birer birey olmayı öğreniyorlar. Onlarla gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

 

Başkan Doğan, kızının ve arkadaşlarının yardım desteği talebini de geri çevirmeyerek onların heyecanına ortak oldu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99