Zeki Aygün “Spor Alanları Oluşturuyoruz” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Zeki Aygün “Spor Alanları Oluşturuyoruz”

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve beraberindeki heyet Kocaeli Yığılcalılar Derneği’nin düzenlediği pikniğe katıldı.

Yığılcalılar’a Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Yığılcalılar Derneği’nin Çınarlıdere Mesire Alanı’nda organize ettiği pikniğe katıldı. Ziyarette Yavuz ve Aygün’e AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ile teşkilat mensupları eşlik etti. Dernek Başkanı Nezih Ekrem Keleş’in konuğu olan heyet, düzenlenen eğlenceli yarışmaları takip etti.

 

“Ülkemizin Yarınlarısınız”

Programda gençlere yönelik projeleri ile ilgili bilgilendirmede bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Gençlerle burada bir arada olmak bizler için büyük mutluluk. Sizler ülkemizin yarınlarısınız. Yavrularımız için ilçemizin farklı noktalarında gençlik merkezleri oluşturduk. Bunların yanında mahallelerimizde çocuklarımız sokaklarda oynamasın diye spor alanları oluşturduk ve oluşturmaya da devam ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99