Yasin Özlü dur durak bilmiyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Yasin Özlü dur durak bilmiyor

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, yerel seçim çalışmalarına ve ilçedeki ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, ilçenin dört bir tarafını tevazu, samimiyet ve gayret iledolaşmaya, vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet etmeye devam ediyor. Özlü, İl Gençlik Kolları Başkanı ve meclis üyesi adayı Emre Kahraman, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Melih Özkaraaslan ve yönetimi eşliğinde ilçede ikamet edip 18 yaşına yeni girerek yerel seçimde oy kullanacak gençlere çat kapı yaptı.

 

GENÇLERE ÇAT-KAPI ZİYARET

Gençlere çat kapı doğum günü sürprizi yapan Başkan Adayı Yasin Özlü, hediye olarak geleceğin teminatı gençlereay-yıldızlı Türk Bayrağı teslim etti. Yasin Özlü, Yuvacık Yakacık Mahallesi’nde de hasta ve yaşlıları da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Büyüklerinin ellerini öperek geçmiş olsun ve hayırlı, uzun ömürler dileklerini kendilerine bizzat ileten Yasin Özlü, hasta ve yaşlı vatandaşların hayır dualarını aldı.

 

“EN İYİ ŞARTLARI SAĞLAYACAĞIZ”

Yasin Özlü, Yuvacık Taşıyıcılar Kooperatifi’ndeki şoförleride ziyaret etti. Özlü,“Ulaşım hizmetleri konusunda tecrübeleri olan biriyim ve bu mesleğin zorluklarını çok iyi biliyorum. Canımızı, yükümüzü ve zamanımızı taşıyan şoförlerimiz için en iyi şartları sağlayacağız” diye konuştu. Fatih Mahallesi’nde kıraathane toplantısında da vatandaşlarla bir araya gelen Özlü, mahallenin gençleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99