Bu konsere herkes davetli - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Bu konsere herkes davetli

Kartepe Acısu Kültür Merkezi, 16 Mart Cumartesi günü isteyen herkesin ücret vermeden katılacağı renkli bir konser organizasyonuna ev sahipliği yapacak. İşte ayrıntılar.

Mehmet Çun Başkanlığı’ndaki Marmara Ordulular Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Halk Konseri’nin bu dönemki bölümü 16 Mart günü saat 19.00’da Kartepe Acısu Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.


UNUTULMAZ BİR GECE OLACAK
Bu konserde Ordulu Grup Tek, Gülbeyaz Demir, Abdullah Çun ile bazı sürpriz sanatçılar da sahne alacak. Konser organizasyonu ayrıca vatandaşların yöresel oyun yarışına da sahne olacak. Başkan Mehmet Çun bu konsere tüm Kocaeli halkını davet etti. ‘Unutulmaz bir gece olacak’ dedi.

 

BU NOKTALARDAN OTOBÜS KALDIRILACAK

Söz konusu organizasyona katılmak isteyenler için ücretsiz otobüslerde kaldırılacak. Otobüsler İzmit Gültepe Beyhan Sokak’tan, İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu önü ve İzmit Halkevi Durağı’ndan saat 18.30’da hareket edecek. Ulaşım konusunda İzmit Kozluk Mahallesi Muhtar Adayı Yakup Derebaşı ile 0532 377 95 77-0533 312 69 84 numaralı telefon yoluyla bizzat görüşülerek bilgi alınabileceği de açıklandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99