Ali Korkmaz’ın mutlu günü - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Ali Korkmaz’ın mutlu günü

AK Parti İzmit İlçe eski Başkanı Ali Korkmaz oğlunu evlendirdi. Korkmaz’ı bu mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmazken genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı

AK Parti İzmit eski İlçe Başkanı ve  Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkanı ve Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın kurucusu olan Ali Korkmaz ile Eda Kormaz’ın iki oğlundan biri olan Avukat Fatih Korkmaz , Değirmendereli Emekli Astsubay merhum Hüseyin Karaman ile eşi Filiz Karaman’ın iki çocuğundan biri olan ve Bilgi Köprüsü’nde Anasınıfı Öğretmeni olan Merve Karaman ile dünya evine girdi.

 

PROTOKOLDEN GENİŞ KATILIM

Düzenlenen görkemli düğün törenine Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkan vekili Abdullah Eryarsoy, AK Parti Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Sami Durmuş, Mehmet Akif Yılmaz, Zeki Aygün, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AK Parti eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İzmit eski İlçe Başkanı Alpaslan Seymen, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

4135e96eeb0f7f42baccee653fad5fe3_500_0_0

 

 

NİKAH MEMURU KARAOSMANOĞLU

Antikkapı Restaurant’ta  gerçekleştirilen düğün törenine iş ve siyaset dünyasından yoğun katılım oldu. Heyecanlı çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ise evlilik cüzdanını yeni gelin olan Merve Kahraman’a takdim etti. Çiçeği burnunda taze çift balayını Antalya’da yapacak. 2 buçuk yıldır birlikte olan genç çift bundan sonra Yeşilova’da hayatlarını sürdürecek.  

 

9a7b08f9d70376f9a96d95065945deac

 

EN AZ 3 ÇOCUK

Nikah töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Artık yeni yuva kurdular. Allah bu yuvayı daim eylesin. Kardeşlerimize bir ömür boyu mutluluk diliyoruz. Ali Korkmaz 12 yaşından beri yakından tanıdığım birisi. Birlikte siyaset yaptığımız değerli kardeşim. Bugün onun en heyecanlı ve mutlu gününde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Merve ve Fatih’in en kötü günü böyle olsun. Bu dünya imtihan dünyası hayatta her zaman güzellikle karşılaşmayacaksınız. Birbirinize karşı olan sevginizi daima büyütün. Evliliğin meyvesi çocuktur. Allah size en az 3 evlat nasip etsin” açıklamalarında bulundu. 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99