Flaş Kocaeli
İlker Keleş
filmadamlartv@gmail.com
Okunma Sayısı: 4040
İlker Keleş

Tehditle mi imza toplayacaksınız?

04 Eylül 2018 tarihli yazısı

Geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti başkanı Çetin Gürol hakkında birden çok haberler çıkmış iddialar yenilir yutulur cinsten değildi.

 

Şuanda Kocaeli gazeteciler cemiyeti üyesi 345 gazeteci meslektaşımız bulunmakta mevcut başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulunu sevmeye bilirsiniz.


Görev aldığı süre içinde projelerini sorgulayabilirsiniz ancak kişiliğini sorgulayamazsınız.
Geçtiğimiz hafta yok efendim TOKİ evleri, yok efendim kayıp defterler, yok efendim kaçmışta, erken seçime gidelim falan filan.


Arkadaşlar Çetin Gürol ve ekibinin görev sürelerinin dolmasına henüz iki yıl var.
Madem bu başkan ve yönetimi kötü erken seçim için çoğunluğu toplayın diyeceğim ama görüyorum ki bazı muhalif arkadaşlar zorla tehditle imza toplama yoluna girmişler.


Hatta aldığım bir duyum Kocaelispor maçında görev alan gazeteci arkadaşlarımıza baskı ile kongreye gitmek için imza alınmış.


Daha da vahimi bu muhalif arkadaşlar gazeteleri bir bir gezip gazete patronları ile yaptıkları toplantilarda Çetin Gürolu destekleyen gazeteci arkadaşları odalarda toplayıp ondanmısın yoksa bizdenmisin gibi üstü açık tehditler yapmaya başlamışlar.


Siz şimdi sanıyorsunuz ki biz daha güçlüyüz bize geçmeyeni işinden ederiz. Evet edersiniz sizde gurur, haysiyet, Allah korkusu kalmamış alın mazlumun ahını nasılsa bir yerinizden çıkar.
Kocaeli gazeteciler cemiyetin'deki muhalif grup bir başkanı görevden alabilmek kendi egomanyalarını şakşaklatmak isteyenler ile dolmuş.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99