Flaş Kocaeli
İlker Keleş
filmadamlartv@gmail.com
Okunma Sayısı: 3743
İlker Keleş

Allah sizden razı olsun!

22 Ağustos 2018 tarihli yazısı

Size yüreği güzel üç insan Murat TAYLAN, İsmail ARSLANER ve Mehmet CAN'dan bahsetmek istiyorum

Uzun yıllar tanıdığım Kocaeli'de mutavazı yaşayış tarzlarıyla ilimizin yakından tanıdığı Tasavvuf Sanatçısı Murat TAYLAN  ve Naad Sanatçısı İsmail ARSLANER işte bu yüreği güzel arkadaşlar.

Yakaşık 2 yıldır şehit ailelerinin söz, nışan, düğün ve sünnet organizasyonlarından kuruş para talep etmeden ellerinden geleni yapıyorlar. 


Kocaeli'nin neresinde olursanız olun bu koca yürekli hemşerilerimize ulaşın numarasını bulamadıysanız üzülmeyin arayın gazetemizi sizi kendileri ile buluşturalım.

 

Bir diğer koca yürekli hemşerimiz, ilimizinde kısa sürede açtığı işletmeleri ve yaptığı yardımlar ile adını sık sık duyduğumuz ( Mehmet'im Steakhouse) sahibi Mehmet Can kendisi ve ekibi Gölcük, Kartepe, Derince ve Yahya Kaptan'daki şubelerinde tüm ürünleri şehit aileleri ve yakınlarının hizmetine ücretsiz bir şekilde sunuyor. Çekinmeden gidip dilediğiniz kadar yiyip içebiliyorsunuz.

 

Hayatlarını bu vatanı korumak adına göğüslerini kahpe kurşunlara siper etmiş, bizlerin rahat uyumasını sağlayan kahraman Türk ordusunun mehmetlerine minnettarız işte bu güzel sebepten dolayı bu üç güzel yürekli hemşerileri'mizden Allah razı olsun...

 

İlimizde son dönemde ihtiyaç sahiplerine ve şehit aileleri ile yakınlarına yardımlarını esirgemeyen bir  çok hemşerilerimizin olduğunu bilmek mutluluk verici. 

 

 
 FB_IMG_15349321893700382 FB_IMG_15324219348145369
 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Murat Taylan - 23 Ağustos 2018 18:32
Çok teşekkür ediyorum sizlerinde artık bilgisi olduğuna göre sizlerde bu konu hakkında bizlere yardımcı olabilirsiniz sizlerinde etrafında olabilir.
gurkan sak - 22 Ağustos 2018 20:39
sizin gibi insanlar artık azaldı umarım çogalırlar tesekkurler gençler
Seher Barkın - 22 Ağustos 2018 14:19
Vay be İlker bey tespitiniz çok hoş olmuş sayenizde bu güzel yürekli beyleri tanımış olduk Allah onlardan razı olsun iyi bayramlar hepinize

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99