Tüketici için sorun çözme odaklıyız

MOBESKO bünyesinde bulunan Tokerler Mobilya’nın sahibi Emin Toker, tüketicinin memnuniyeti için sorun çözme odaklı olduklarını söyledi

Tüketici için sorun çözme odaklıyız

 

MOBESKO bünyesinde bulunan Tokerler Mobilya’nın sahibi Emin Toker, tüketicinin memnuniyeti için sorun çözme odaklı olduklarını söyledi

 

Bünyesinde 25’i aşkın seçkin markayı barındıran MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı, alanında uzman duayen mobilyacı esnafı ile 92 mağazada hizmet veriyor. Bunlardan biri de Tokerler Mobilya’nın sahibi Emin Toker. 3 kuşaktır mobilyacılık sektöründe adını duyuran Tokerler Mobilya, MOBESKO’da hizmet veren mağazalar arasında yer alıyor. Dede ve baba mesleğini sürdüren Tokerler Mobilya’nın sahibi Emin Toker, devam ettirmesinin sebebini mobilyaya olan ilgisi olarak nitelendiriyor.

MODERN MOBİLYADA FARK

MOBESKO’da tek şube olarak 5 personel ile hizmet veren Tokerler Mobilya, modern mobilya da farklılık yaratıyor. Tokerler Mobilya hakkında bilgi veren Emin Toker, “Ürünlerimizi farklı konseptte sergileyebilmemiz için mağazamızın iç dizaynı ile ilgili çalışmalar yaptık. Hızlı bir şekilde değişen sektörün ürün çeşitliliği nedeniyle her zaman güncel olan ürünü yakalamayı kendimize prensip edindik” şeklinde konuştu.

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Esnaf ve tüketici arasında yaşanan sorunlardan bahseden Toker, “Müşterilerimizin her türlü sorunlarında birebir ilgilenip yardımcı olmaya çalışıyoruz. Müşterinin müşteriyi getirdiğini düşünerekten memnun kalması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Her ne kadar mesleğin içerisinde çeşitli sorunlar olsa bile mesleğe olan sevgimizden müşteriye olan saygımızdan sorunları çözüyoruz” diye konuştu.

MOBESKO’NUN GELECEĞİ…

Mobesko hakkında konuşan Toker, “92 konsept mağazanın bir arada bulunup müşterinin aradığı her şeyi aynı çatı altında toplayan örnek, güzel bir mobilyacılar çarşısıdır MOBESKO. Müşterisinin ihtiyaçlarını çok fazla dolaşmadan en ekonomik mobilyadan en elit mobilyaya kadar aradığı birçok şeyi bulunabildiği güzel bir çatı olmuştur. MOBESKO’nun geleceğini yine MOBESKO’da hizmet veren insanlar belirleyecektir” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99