Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Okunma Sayısı: 3854
Hüseyin Öziri

AH ŞU KOOPARATİFLER ; KOOPERATİFİNDEN ŞİKÂYET

14 Ocak 2017 tarihli yazısı

 

 

 
İlimizde otobüsler 65 yaş üstünü ücretsiz taşımaya başladıktan sonra inanılmaz şikayetler gelmeye başladı, şikayetler, tartışmalar, hatta hakaretler bile yaşandı. Fakat şu anda yazacaklarım akla hayale sığmayacak cinsten. Çünkü bunu yapan kooperatif başkanı.
 
Olay geçen hafta 5 Eylül de İzmit Karşıyaka arası yolcu taşıyan otobüste geçiyor, otobüs şoförü İLYAS K. Bu şoför aynı zamanda o kooperatifin başkanıymış.
 
Gelelim konuya bu külhanbeyi şoför o gün aracına binip selam veren bir u yaşlının önce selamını almamış, adamcağız arka koltuğa geçtiğinde ise başlamış bedduaya; yok efendin haram zıkkım olsun, yok efendim hakkımı helal etmiyorum Allah belalarını versin, falan filan.
 
Bu yaşlı amcamız ise hep susmuş içine atmış, otobüsten inmeden öncede şoförün yanına gidip yaptığının yanlış olduğunu şikâyet edecekse bunu vatandaşa değil uygulamayı gerçekleştiren belediyeye yapması gerektiğini söylemiş, hatta eğer arabana almak istemiyorsan kapıya yazı yaz bu araca 65 yaş üstü yolcular binemez diye demiş. Şoför hem haksız hemde ukala bir şekilde onuda  yapacam demiş.
 
Sizin anlayacağınız bu malum kooperatif başkanı kendisini kabadayı olarak arz etmiş, böyle durumda hem Karşıyakalıları, hem de bağlı bulunduğu kooperatifi zan altında bulundurmaktan hiç çekinmemiş.
 
Bu şöför ilgili birkaç şikayet daha var bu şikayetleri yapan vatandaşlar , ukome ye şikayette bulunacaklarını söylemişler .
 
Bakalım bu şikayetler ne sonuç çıkaracak.Bu beddualar kime tutacak, hep beraber görücez.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99