Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

TAHİR HOCADAN TARİHİ KAPAK

23 Eylül 2020 tarihli yazısı

Tahir Büyükakın'ı tebrik etmek lazım bunca saldırıya, bunca iftiraya, bunca haksızlığa iyi dayanıyor. 
 
Bugün yürüyüş yolunun lansman toplantısı vardı, adı üstünde yürüyüş yolunun lansman toplantısı, ama konu döndü dolaştı yine İzmit Belediyesi'ne geldi. 
 
Basındaki bazı arkadaşlar konuyu Tahir büyükakının evinin önündeki çöp kutusunda birşeyler yapan vatandaşlara geldi. 
 
Tahir Büyükakın soruyu soran gazeteci arkadaşa resmen ders verir niteliğinde bir kapak yaptı. 
 
Öncelikle Tahir büyükakın'ın hiçbir polemiğe girmediğini ve girmeyeceğinin sözünü daha önceden de verdiğini söylemeliyim, yürüyüş yolunun lansman toplantısında konuyu Tahir Büyükakın’ın evinin önünde sözde çöp kutusundan ekmek toplayan kişilere ve İzmit Belediyesi'ne getiren arkadaş Belli ki buradan prim yapma peşindeydi ama Tahir Büyükakın öyle bir cevap verdi ki ağzını açıp tek kelime söyleyemedi. 
 
BENİM 12 İLÇEM VAR İZMİT'DE BUNUN İÇİN DE 
Büyük Akın konu her seferinde İzmit'e geliyor hatta İzmit'e getiriyorsunuz Benim 12 ilçem var İzmit'te Bunların içinde merkez ilçe, hiçbirini ayrı tutmuyoruz ama kamuoyunda böyle bir algı yaratıyorsunuz
 
 
 
TAHİR HOCA DAN BÜYÜK KAPAK
Tahir Büyükakın soruyu soran gazeteci arkadaşa resmen ders verici niteliğinde bir kapak YAPTI. Öncelikle Tahir büyükakının hiçbir polemiğe girmediğini ve girmeyeceğini sözünü verdiğini söylemeliyim yürüyüş yolunun lansman toplantısında konuyu Tahir Büyükakın’ın evinin önünde çöp kutusundan ekmek toplayan kişilere ve İzmit Belediyesi'ne getiren arkadaş Belli ki buradan prim yapma peşindeydi ama Tahir Büyükakın öyle bir cevap verdi ki ağzını açıp tek kelime söyleyemedi. Büyük Akın konu her seferinde İzmit'e geliyor atta İzmit'e getiriyorsunuz Benim 12 ilçem var İzmit'te Bunların içinde merkez ilçe hiçbirini ayrı tutmuyoruz ama kamuoyunda böyle bir algı yaratıyorsunuz
 
 
BEN POLEMİKLERE GİRMEK İSTİYORUM 
Tahir Büyükakın şunları söyledi:  “Benim polemik başlattığımı ve polemiklere cevap verdiğimi göremezsiniz. Birine kırıcı veya incitici bir cümle söylediğimi göremezsiniz. Birçok konuyu kulak arkası edip duymazdan gelip cevap bile vermiyorum. Pazartesi günü arkadaşlarımız bana CHP il başkanının paylaşımını attığında içtenlikle söylüyorum ki direkt metne odaklandım. İlk olarak kimin paylaştığına bile bakmadım. 
 
BU OLAYI SİYASİ MALZEME YAPAN VARSA BUDA ONLARIN AYIBIDIR
Ve akabinde bu işlerden sorumlu arkadaşımız Hasan Bey'i aradım ve bu şahsın bulunmasını talimatını verdim
Tahir Hoca Eğer benim kentimde çöpten ekmek toplayan biri varsa bu benim ayıbım dır, fakat çöpten ekmek topladığı iddia ediliyor ve bunu siyasi malzeme olarak kullanan muhalefet varsa bu da onların ayıbıdır dedi.polemiklere cevap verdiğimi göremezsiniz. Birine kırıcı veya incitici bir cümle söylediğimi göremezsiniz. Birçok konuyu kulak arkası edip duymazdan gelip cevap bile vermiyorum. 
 
BU VATANDAŞI BULUN VE YARDIM EDİN TALİMATI VERDİM
Pazartesi günü arkadaşlarımız bana CHP il başkanının paylaşımını attığında içtenlikle söylüyorum ki direkt metne odaklandım. İlk olarak kimin paylaştığına bile bakmadım. Ve akabinde bu işlerden sorumlu arkadaşımız Hasan Bey'i aradım ve bu şahsın bulunmasını talimatını VERDİM. 
 
ÇÖPTEN EKMEK TOPLAYAN BİRİ VARSA BU BENİM AYIBIM 
Tahir Hoca Eğer benim kentimde çöpten ekmek toplayan biri varsa bu benim ayıbım dır, fakat çöpten ekmek topladığı iddia ediliyor ve bunu siyasi malzeme olarak kullanan muhalefet varsa bu da onların ayıbıdır dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99