Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Okunma Sayısı: 2064
Hüseyin Öziri

Yasin Özlü Başiskele'ye değer katar

15 Kasım 2018 tarihli yazısı

AK Parti'nin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde çalışan, ismi hiç akçeli işlere bulaşmamış bir isim Yasin Özlü Başiskele Belediyesi’ni yönetmeye talip oldu.

,

Mevcut belediye başkanı Hüseyin Ayaz’ın ilçeyi 7 yıldızlı hale getirmesi Kocaeli'nin en aktif belediye başkanı olması 3 dönem kuralına takılması ile son buldu. Şimdi Başiskele, Ayaz'ın yerine kim gelecek sorusuna yanıt arıyor.

 

Kim ne derse desin Başkan Ayaz Başiskele'ye değer kattı. Hep halkın arasında bulundu, bir bakmışsınız kahvede bir bakmışsınız hasta ziyaretinde.

 

Şimdi Ayaz’ın yerini aratmayacak, yapılan hizmetlerin üstüne yeni hizmetler katarak Başiskele'yi daha üst seviyelere çıkaracak bir isim aranıyor. Başiskele için bir çok isim var başvuran fakat Başiskele'ye yaşayan vatandaşlar şimdiden tercihini yapmış bile, Başiskeleliler başkan adayı olarak Yasin Özlü'yü görmek istiyor.

Hakları da var, çünkü dediğimiz gibi ismi hiç akçeli işlerle anılmayan, samimi dürüst bir insan Özlü. Yaptığı bütün görevleri alnının akıyla başaran bir isim.

 

Benimde yakından tanıtıdığım, tanımaktan gurur duyduğum dost canlısı bir isim. Sadece AK Parti’den değil diğer partililerden de oy alabilecek bir isim Özlü, çünkü Özlü karşısındakinin partisine, düşüncesine önem veren bir insan değil. Onun için önemli olan öncelikle insan olması, saygılı ve samimi olması yeterli.

 

1980 yılında Kocaeli'nin Yuvacık ilçeşinde doğdu. İlkokulu Yuvacık’ta tamamlandı. Ortaokul ve liseyi İzmit’te okuyan Mehmet Yasin Özlü Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Bölümünden Yüksek Lisansını tamamladı. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı Belde A.Ş. Gülenyüzler Müdürlüğü görevi yaptı. Daha sonra Gebze Bölgesi Özel Kalem Müdürü iken Antikkapı A.Ş Genel Müdürlüğü görevine getirildi. En son olarak 2015 yılında kurulan UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini yürüten Özlü aynı zamanda Kağıtspor Kulübü ve Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Allah çıktığı bu yolda hakkında hayırlısını yazsın.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99