Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Okunma Sayısı: 1804
Hüseyin Öziri

Neymiş MOBESKO ‘da indirim günleri başlamış

23 Ekim 2018 tarihli yazısı

MOBESKO  artık kampanya adı altında neler yapacağını şaşırdı. Enflasyon ile mücadele kampanyasını kullanılan MOBESKO bu şekilde müşteri memnuniyetini bulmaya çalışıyor. Hemen hemen her mağazadan şikayetlerin olduğu mobesko gerek ürün kalitesizliği, gerek fiyat yüksekliği ile Kocaeli halkını zorunlu olarak İstanbul'a yönlendirdi.

 

Şimdilerde sinek avlayan MOBESKO verdiği reklamlar ile kampanya yaptığını duyurdu. Fakat kampanyanın sadece isimden ibaret olduğunu gören vatandaş yine hüsrana uğradı.

Öyleki orada bulunan bazı mağazalar gelen müşterileri servis araçları ile Mehmet Ali Paşada ki mağazalarına getiriyorlar. Burada müşterilerin diğer mağazalara gitme hakkıda ellerinden alınıyor.

Ayrıca ilk zamanlarda açıklandığı gibi, vatandaşın dinlenebileceği, yemek yiyebileceği yerler de kapandı. Eskiden Ünal Restorant sahipleri bile zarar ettiği için, kapattı. Niye açık kalsın ki esnaf bile oradan yemiyordu.

 

MOBESKO kan kaybetmeye devam ettiği sürece yaptığı indirim günleri ile canlanmaya çalışıyor.İlk açıldığı günlerde büyük umutlar sergileyen mobilyanın kalbi sloganı ile yola çıkan MOBESKO her geçen gün kan kaybetti.

 

Niye kaybetmesin ki,  her alışveriş yapan şikayetçi, en komik şikayeti ise bir sohbet esnasında öğrendim. Yeni evlenecek bir çift MOBESKO dan bir mağazaya giderek koltuk takımı alıyor, (evlenmelerine 2 ay var). Ücretlerini ödüyor ve evleneceği günü söylüyor. Fakat düğün yapılıp çift evlerine geçtiğinde bile misafir alamıyorlar, çünkü ödemeden sonra 6 ay geçmesine rağmen koltuk takımı hala gelmiyor. Adamın söylediği akrabalarım ile aram bozuldu; niye bizi davet etmiyorsun diyorlar. 

 

Bir diğer şikayet WhatsApp İhbar hattımıza geldi, hatta vatandaş mobilyaların fotoğraflarını çekerek bize yollamış. Led ışık olması gereken yerde led var ama ışıkları yanmıyor, dolabın arka paneli kırık, 5 li çekmecenin çekmeceleri kapanmıyor. İhbarı yapan vatandaş diyor ki gelen siparişimin doğru bir tarafı  yok.

Dediğim gibi MOBESKO bu kente atılmış en büyük kazıktır…Diğer şikayetleri önümüzdeki günlerde yazmaya devam edeceğim… 

 

celal 3 led   celal 2

 

celal

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Mehmet - 21 Kasım 2018 11:31
Büyük emeklerle inşa edilip bölge için artı bir değer haline gelen,diğer benzer çarşıların gıbta ile takip ettiği MOBESKO yu 1-2 olumsuz örnekle karalamak,bir yazara asla yakışmaz.Hatası olan varsa o firma sorumlu olur,92 mağazadan oluşan koca bir siteyi töhmet altında bırakmak doğru değildir.Elinde yazı yazma imkanı olanlar hakkaniyet ölçüsünden ayrılmadan hareket etmelidir.Başlık bile önyargılı.Yakışmamış.Oradan evine ekmek götüren bir çok insan var.Daha objektif olmaya çalışmak lazım.Karalamak ve yaralamak için değil,yapıcı eleştiriler yapmak lazım.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99