Başkan Köken, Muhtarlarla Birlik Beraberlik Vurgusunda Bulundu

96 mahallesi bulunan Kandıra’da hizmetlerini sürdüren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Türkiye muhtarlar derneği Kandıra Şubesine yaptığı ziyarette mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Mahalle muhtarlarıyla sağladığı birlik ve beraberlikle çalışmalarına devam eden Başkan Köken, Kandıra merkez ve mahallerindeki çalışmaların artarak süreceğini vurguladı.

 

Kandıra merkez başta olmak üzere 96 mahalleye de ayrı ayrı özen gösteren ve çalışmalarını sürdüren

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Türkiye Muhtarlar  Derneği Kandıra Şubesinde mahalle muhtarlarıyla çalışmaları değerlendirdi. Mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyor, hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyor ve gerekli çalışmaları başlatıyoruz diyen Başkan Köken, Kandıra’mız için yaptığımız hizmetleri her geçen gün arttırıyoruz.

 

Kandıra Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Kandıralı olarak bu topraklara ve insanlarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz dedi.

 

Mahallelerde  yapılan çalışmaların değerlendirmesini yapmak ve yapılacak çalışmalar hakkında istişare etmek üzere Türkiye muhtarlar derneği Kandıra şubesinde muhtarlarla sohbet eden Başkan Ünal Köken, Kandıra’daki birlik ve beraberliğin devam edeceğini ifade etti.

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Türkiye Muhtarlar  Derneğine yaptığı ziyaretin ardından emi aparatife esnaf ziyareti yaparak esnafa bereketli bol kazançlar diledi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99