KARAMÜRSEL BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL YILDIRIM'IN HEDEFİ KİM

Karamürsel Belediyesi ve Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü işbirliğiyle düzenlenen 25. atıcılık yarışması gerçekleştirildi.Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım'da başarılı atışlar yaptı

Karamürsel Alkavaz Mevkii Atış Poligonunda gerçekleştirilen etkinliğe Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Başkanı Salih Alkaya, KARSAD Başkanı Zeki Şirinoğlu ve atıcılar katıldı.

 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım atış yarışmalarında, yarışmacılara başarılar dileyerek “Geleneksel olarak düzenlediğimiz atış müsabakalarımızı her yıl düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Atışlara çevre illerden katılımların yüksek olması bizleri mutlu ediyoruz. Amacımız önemli organizasyonlara Karamürsel’de ev sahipliği yaparak Karamürsel’in adını duyurmak” dedi.

 

Karamürsel Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Başkanı Salih Alkaya atış müsabakalarının düzenlenmesinde katkı ve destekte bulunan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür ederek atış dallarının tümünde kendisi ile birlikte atışlarda bulunarak nişancılık konusundan ki becerileri gösterdi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99