İlimtepe hak ettiği hizmeti görüyor.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe bölgesinde önce vatandaşlarla bir araya geldi ardından da bölgede yapımı devam eden çalışmaları inceledi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe’de devam eden projeleri yerinde incelemek için bölgedeydi. İlimtepe’de yapımı devam eden duble yol çalışması hakkında bilgiler alan Başkan İsmail Baran, daha sonra bölgeye ayrı bir değer katacak olan İlimtepe Kültür Merkezi’nin inşaatına gitti. Başkan Baran burada yapım ve gelinen noktayla ilgili olarak yetkililerden geniş bilgi aldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER
Başkan İsmail Baran projeleri incelemesi sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Baran bölgede hayata geçen yatırımlar ve yapımı planlanan projelerle ilgili olarak bilgiler aktarırken, vatandaşlar da kendisine teşekkür etti. Vatandaşlar, “Yapılan yatırımlar İlimtepe’nin çekim gücünü daha da arttırdı. Bu konuda sizlere gerçekten teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DAHA BAŞLANGIÇ…
Başkan Baran da İlimtepe’nin Körfez’in geleceği olduğunu belirterek, “İlimtepe, Körfez için gerçekten önemli. Çünkü burası ilçenin geleceği. Yeni yaşam alanlarını imara açtık. TOKİ’nin bir projesi var. Bizlerin 2018’de bir üniversite kurma projemiz var. Yani İlimtepe için daha yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99