Kandıra Belediyesi Vatandaşa Hizmeti Aralıksız Sürdürüyor

Kocaeli’yi etkisi altına alan ve Kandıra’yı etkileyen sağanak yağış sonucu Pınarlı mahallesinde incelemelerde bulunan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yağmurdan dolayı biriken taş ve toprağın temizliğini yaptı.

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü  çalışmalarını sürdürüyor. Pınarlı mahallesinde yapılan su kanalında incelemelerde bulunan Kandıra Belediyesi ekipleri, yağmurdan dolayı oluşan su taşkınlarına yönelik ürettiği çözüm çalışmasıyla bölgeyi sellenmeden kurtardı.

 

Kandıra merkez ve mahallelerinde oluşabilecek sel ve baskın olaylarına karşın önlem alan Kandıra Belediyesi, ilçeye eksiksiz hizmet sunabilmek için aralıksız çalışıyor. Başkan Köken,  “İmkanlar dahilinde çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz. Kandıra’daki çalışmaların hızla sürdüğünü sözlerine ekleyen Başkan Köken , Çalışmalarımıza ihtiyaçlar dahilinde öncelikler veriyoruz dedi.

 

Pınarlı mahallesinde bulunan dere yatağının ıslah edildiği kanallar oluşturarak yaşanan su baskınlarının önüne geçen ekipler, alçak kesimlerde sel baskınlarının yaşanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99