Kandıra Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor

Kandıra Belediyesi vatandaşlara hizmet vermeyi sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hızlandırılan çalışmalar Akbal Mahallesi parke yapımı , Akdurak mahallesi park yapımı, Hıdırlar mahallesi cami boyama ile vatandaşların zorluk yaşamaması için çalışıyor.

İlçenin dört bir yanında hizmetlerini sürdüren Kandıra Belediyesi vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda Akbal mahallesinde parke yapımını gerçekleştirdi. 96 mahallesi bulunan ilçenin her noktasına ulaşarak hizmet götürmeyi amaçlayan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, vatandaşların çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri , rahat bir nefes alacakları park ve oyun alanlarını da sürdürüyor. Akdurak mahallesinde 3 adet park ve oyun alanlarının beton atma çalışmalarını tamamladı. Mahallelerin ihtiyacına göre dizayn edilen parklar, vatandaşların sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve sporla iç içe olmaları için de fırsat sağlıyor.

 

Akbal mahallesi parke yapımı, Akdurak mahallesi park yapımı çalışmalarının yanı sıra Hıdırlar mahallesinde cami boyama çalışmalarını yapan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, caminin dış boyasını tamamladı. 350 m‘lik alanda toplamda 700 m2 boyandı.

 

Kandıra’nın tüm mahallelerine hizmet götürmek ve imkanlarımız ölçüsünde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini karşılamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sosyal belediyecilik anlayışıyla çıktığımız hizmet yolunda hemşehrilerimizin yanındayız. Onların ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz çalışıyoruz dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99