Ernaz Otomotiv Ailesi İftarda Buluştu

Ernaz Otomotiv A.Ş. ortakları ve çalışanlarıyla her yıl olduğu gibi gelenekselleşen iftar programını bu akşamda yoğun katılımla gerçekleştirdi. İftar sonrası açıklama yapan Ernaz Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Birol Uzuner, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Ernaz Otomotiv A.Ş. yönetimi, çalışanları ve dostları için iftar yemeği düzenledi. Düzenlenen iftar yemeğine Ernaz Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Birol Uzuner, Ernaz Otomotiv yönetimi, ortakları ve çalışanları katıldı. İftar programına katılanlar ezanın okunmasıyla beraber dua edilerek oruçlarını açtı. İftar yemeğinde bir araya gelen konuklar, gece boyunca bol bol sohbet edip keyifli vakit geçirdi.

 

RAMAZAN HUZURU VE BEREKETİYLE GELİR

Konuklarla tek tek ilgilenen Ernaz Otomotiv Genel Müdürü Birol Uzuner, “Ülkemizin ve ilimizin gelişimi için birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. 11 ayın sultanı Ramazan insanların bu birlik ve beraberliği daha da pekiştirmektedir. Ramazan bereketi ve huzuruyla gelir. Bizde bu manevi havadan faydalanmak, bizimle beraber yol yürüyen sizlerle bu akşam birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Bizleri kırmayıp iftar davetimize teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyor, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99