KBT’den Adnan Zamburkan’a Plaket

KBT Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin ve Tiyatro Müdürü Hüsniye Akçin, festivale destek veren İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün desteğiyle, Kocaeli Bölge Tiyatrosu (KBT) tarafından bu yıl 24’ncüsü gerçekleşen “ Çocuk Oyuncular Tiyatro Festivali” geçtiğimiz hafta sona erdi. KBT Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin ve Tiyatro Müdürü Hüsniye Akçin önceki gün Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’ı ziyaret etti. Burhan Akçin, festivale verdiği destekler için Zamburkan’a teşekkür ederek bir de plaket takdim etti.

 

TİYATROYA ADANMIŞ HAYAT

 

Adnan Zamburkan’da, “ Bizler sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız. Müdürlük olarak Tiyatro sanatının yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması için elimizden gelen desteği her zaman verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Bende bu sanata adeta kendini ve ailesini adamış, kentimizde tiyatro adına yıllardır büyük özveri ile mücadele eden ve çalışan Sayın Akçin ailesine teşekkür ederim” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99