“Kandıra’ya Hizmet Sürüyor”

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Çarşı mahallesi pazaryerinde asfalt yama çalışmalarıyla Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu yanında parke tamiri çalışmalarını tamamladı. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte mahallelerdeki ihtiyaçları bir bir tespit eden ekipler, başlattıkları tüm çalışmaları hızla sürdürüyor.

Vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak,  istek ve talepleri karşılamak konusunda titizlikle çalışmalarına devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çarşı mahallesi Pazar yerinde asfalt yama , Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu yanındaki bölgeye parke tamiri, Orman İşletme önünde parke tamiri ile adliye bölgesine çevre düzenlemesi  çalışmalarını tamamladı.

 

Safalı Ortaokulunda 30 m2 parke ve  boyama, 30 metre bordür çalışması gerçekleştiren ekipler, okulda çevre düzenleme faaliyetlerini de gerçekleştirdi.  Perde beton çalışması ile kaldırım tamirinin ardından mahalle ve bölgeleri yapılan hizmetlerin ihtiyaçlar doğrultusunda süreceği belirtildi.

 

Geniş bir coğrafyaya sahip olan Kandıra’nın 96 mahallesi bulunuyor. Her bölgeye aynı titizlikle hizmet ulaştırmak için gecesini gündüz yapan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yol medeniyettir anlayışıyla hareket ettiklerini ve yolları ilmek ilmek dokuyacaklarını vurguladı. Her geçen gün hizmet ağını genişleten Başkan Ünal Köken, hemşehrilerimizin istek ve taleplerinin başımızın üzerinde yeri var. Onlar isteyecek bizler de  imkanlarımız ölçüsünde yerine getireceğiz ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99