Beşir Derneğinden Suriye’ye Ramazan yardımı

Suriye'de insani yardım çalışmalarını aktif bir şekilde sürdüren Beşir Derneği, her geçen gün daha fazla Suriyeli mazluma ulaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Beşir Derneği Gölcük Temsilciliği de bir TIR dolusu yardım malzemesi yollayarak ülkelerindeki iç savaş nedeniyle zor günler yaşayan Suriye halkının ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor.

Beşir Derneği Gölcük Temsilcisi Abdulragıb Yılmaz yaptığı açıklamada; özellikle Ramazan ayında çalışmalarına daha da hız verdiklerini ifade ederek: “Ramazan ayı, hayır ve yardım yapmanın, insanlık yararına hizmetlerin yüceldiği bir fırsat ayıdır.

 

Ramazan ayında ihtiyaç sahibi olan Suriyeli kardeşlerimizin bu mübarek ayı tebessümle geçirmelerine vesile olmak istiyoruz. Gönderdiğimiz TIR’da erzak kolileri, su, kuru gıda, temizlik malzemeleri, oyuncak ve çocuk bezleri bulunmaktadır.

 

Bu malzemeler inşallah oradaki muhtaç ailelerin yüzlerini güldürecek. Biz de bu yardımları oradaki kardeşlerimize ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz.  İnsani görevini yerine getiren Gölcük Beşir Derneğimiz adında yardımlarını esirgemeyen tüm hayırseverlere şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99