Başkan Üzülmez’den Çocuklara Tatil Mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez 2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak çocuklara ve eğitim camiasına iyi tatiller diledi.

Başkan Üzülmez Mesajında;

 

“Geleceğimizin teminatı en büyük hazinemiz olan değerli yavrularımız, bir eğitim ve öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Acısı ile tatlısı ile geride bıraktığınız bir eğitim yılı ile geleceğinize, yeni bilgiler, yeni alışkanlıklar ve tecrübeler eklediniz.

 

Sizler bu ülkenin bu ülkenin yarınlarısınız . İnanıyorum ki, milli ve manevi değerlerine bağlı, tarihine, milletine ve devletine sahip çıkan güçlü, cesur, bilgili, sevgi ve saygı ile yoğrulmuş gençler olarak yetişiyorsunuz.Bizi biz yapan değerlerimizi sizler koruyacak, ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız. Artık bilgi çağında yaşıyoruz ve sizlerin okuyan, araştıran, bilgilerini daima yenileyen bireyler olması, bizim geleceğe daha umut dolu bakmamızı sağlayacaktır.

 

Bugün  bir yıllık emeğinizin meyvelerini topluyorsunuz. Başarı sadece karnedeki notlarla ölçülen bir kavram değildir. Öncelikle hepinizi canı gönülden kutluyor, sizlerle birlikte ailelerinizi ve öğretmenlerinizi de tebrik ediyorum. Her bireyin eksileri ve artıları vardır. Önemli olan eksik noktalarımızı doğru tespit etmek ve iyileştirmek için çaba harcamaktır. Daha istekli ve inançlı olduğunuzda yeteri kadar da çalışırsanız istediğiniz herşeyi başarabilirsiniz. Bütün bir yılın yorgunluğunu tatillerde atmak en doğal  hakkınız.

 

Tatil süresi boyunca dinlenmenin yanısıra çevrenizi ve doğayı keşfetmeye çalışın, spor yapmayı, kitap okumayı ve yeni bilgiler öğrenmeyi de ihmal etmeyin. Tüm kalbimle başarılarınızın devamını ve sağlıkla, huzurla ve keyifle geçireceğiniz iyi tatiller diliyorum.” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99