BİLGİ KÖPRÜSÜ KIDS YAZ OKULU ÇOK EĞLENCELİ

İlimizde, ÇİFT YABANCI DİL uygulaması ile dikkatleri üzerine çeken Bilgi Köprüsü KIDS Anaokulu bu yıl da yaz okullarında çok aktiviteli bir program hazırladı.

Öğrencilerin istedikleri kadar hafta karılabilecekleri programın en ilgi çeken kısmı İngilizce öğretmenleri ve yardımcı öğretmenle birlikte hareket ederek geçirecekleri sınıflar oldu.

 

SUMMER SCHOOL   (EĞLENCELİ YAZ OKULU )

DOKUZ KİŞİLİK SINIFLAR

5-6 yaş  öğrencileri 9 kişilik sınıflarda,Tüm aktivitelere, tam zamanlı İngilizce öğretmeni ve yardımcı öğretmen ile katılarak gün boyu,hem farklı bir yaz okulu geçirecek hem de BILINGUAL EDUCATION  modeli eşliğinde  çift dilli eğitim ile tanışacaklar.Yabancı dile olan ilgilerinin artması yanısıra , beyinlerinde dil haritası oluşturacaklar.

 

TÜM ETKİNLİKLER ÇOK CAZİP

*SABAH SPORU  *YÜZME *ATLI SPOR BİNİCİLİK *CİMNASTİK *ZUMBA *SPEED STACKS (BARDAK DİZİLİM SPORU) *MASAL ÜRETİCİLİĞİ SAATİ  *İZCİLİK  *TEKNOLOJİK GELİŞİM SAATİ  *TRAFİK EĞİTİM SAATİ *HOBİ ATÖLYESİ  * OZES (Okul Öncesi Zeka Eğitimi )*Dikkat Geliştirme Saati*ALTERNATİF ETKİNLİKLER  *ENGLİSH ACTİVİTY  gibi cazip etkinlikler sabah saatlerinde yapılıyor.Öğleden sonra dış mantoloması yapılan serin binada ,yaş grubuna yönelik eğitim etkinlikleri oyun içerisinde veriliyor.

 

BESLENME, BAKIM,GÜVENLİK ÖNEMLİ

Yaz boyunca çocuklar, Sabah saat 7.30’ da açılan kurumda, akşam saat 19.30’ a kadar kalabiliyorlar. Kahvaltı, ara öğün, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısından oluşan menü de oldukça zengin. Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları güvencesi ile çocuklara harika bir yaz programı sunuyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99