“Başkan Ünal Köken, Davetten Kursiyerlerle Bir araya Geldi”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, kahvaltı programında mantar yetiştiriciliği kursiyerleriyle bir araya geldi.

İşkur ile birlikte ortak proje kapsamında düzenlenen mantar yetiştiriciliği kursiyerlerinin kahvaltı davetini geri çevirmeyen Başkan Köken, ilçemizde kadınların meslek edinme ve ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla sürdürdükleri kursların devamlılığına vurguda bulundu.

 

Gençlerin iyi yetişmesinde annelere düşen görevin önemini her fırsatta dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İşkur ile birlikte ortak proje kapsamında başlattıkları kurs programlarının faydalı olduğunu belirtti. Kandıra Belediyesinin İşkur ortaklığında gerçekleştirdikleri mantar yetiştiriciliği kursiyerleriyle bir araya geldikleri kahvaltı programında konuşan Başkan Köken, “Kadınlarımıza güveniyoruz. Belediye olarak kurs programlarımızı arttırmayı ve daha çok kursiyerimize ulaşmayı hedefliyoruz. Gençlerimizin iyi yetişmesinde ilk öğretmen olan annelerimizin kendilerini donanımlı hale getirmeleri için çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

 

Tarım ve turizm özellikleriyle öne çıkan Kandıra’mızda iş sahalarının arttırılmasına yönelik başlattığımız çalışmalarımızda önemli yollar katediyoruz. Projelerimizin sonunda hem kadınlarımıza hem de gençlerimize iş alanları açılacak diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıralı gençlerimizin geleceğini düşünerek çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından mantar kurslarının düzenlenmesinde emek veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e ve personeline teşekkür eden kursiyerler, ayrıca istek ve taleplerini dile getirmekten dolayı memnuniyetlerini  ifade ettiler.   

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99