Neşe Erberk Anaokulu Yaz Kampını Tanıttı

İzmit Neşe Erberk Anaokulu, 12 Haziran’da başlayıp 1 Eylül’de sona erecek, "Yaz Kampı Programı" hakkında İzmit Emex Otel’de düzenlendiği etkinlik ile velileri bilgilendirdi

İzmit Emex Otel’in arka kışında bulunan yeşil alanda gerçekleşen tanıtım programına İzmit Neşe Erberk kurum yetkililerinin yanı sıra yaz kampı eğitmenleri ile veliler katıldı. Kurum sorumluları; Duygu Karademir ve Senem Karademir Tehnel, yaptığı açılış konuşmasında yaz programı hakkında velilere ayrıntılı bilgiler aktardı. Ardından eğitmenler yapacakları eğitimler hakkında velilere bir sunum gerçekleştirdi.

 

Tanıtım etkinlikleri tiyatro şov gösterileri ve daha sonra öğrenciler arasında yapılan Survivör gösterileriyle devam etti. Miniklerin heyecanlı karşılaşmaları görülmeye değerdi. Konuklar ev yapımı çeşitli ikramlar yapıldı.

12 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Bu sene tatil keyfini 2 -10 yaş arasındaki öğrencilerine Emex Otel Spor Kompleksinde sunacak olan ilimizin saygın eğitim kurumlarından İzmit Neşe Erberk Anaokulu, bu kamp sayesinde çocuklarınızı eğitmen ve mentorlarla buluşturacak. Miniklere öğrendiklerini gerçek hayatta kullanma fırsatı sunacak.

 

Her sene güncellenen, bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimi destekleyen aktiviteler sayesinde öğrenciler, bu kamp sayesinde yaz aylarını mutlu ve dolu dolu geçirecek. Öte yandan Yaz Okulu Programı aktiviteleri her sene yenilenerek, fiziksel, sanatsal ve sosyal içeriklerin dengede olmasına özen gösterilecek. Yaz Kampı 12 Haziran’da başlayıp 1 Eylül’de sona erecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99