“Kandıra’da AnnelerGünü Kutlandı”

Kandıra Belediyesinin Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği program anneleri bir araya getirdi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve eşi Elif Köken’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa Şehit Binbaşı Yavuz Sonat Güzel’in annesi Emine Güzel, Şehit Piyade Er Abdülsamet Özen’in annesi Hayriye Özen ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kandıra Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda Anneler Günü dolayısıyla düzenlemiş olduğu etkinlik programıyla anneleri unutmadı. Geleceğin mimarı çocukları yetiştiren fedakar annelerimiz için ne yapsak az kalır diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ailenin temelini oluşturan en kıymetli varlığın anneler olduğunu vurguladı.

 

Annelerin omuzlarındaki yükün farkında olduğunu anlatan Başkan Köken,  Hayat boyu fedakarlıkta bulunan, çocuklarına gözü gibi bakan, koruyan kıymetli annelerin yanında olduklarını ve gençlerimiz için yapılacak her proje ve çalışmada seve seve yer alacaklarını söyledi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in eşi Elif Köken’de yaptığı duygu dolu konuşmada annelerin yüreğine dokundu. Anneliğin önemini anlatan Elif Köken, Rabbim kimseyi annesiz bırakmasın dileklerinde bulundu. Hiçbir fedakarlıktan kaçmayan, evlatlarını gözü gibi koruyan tüm annelerin  anneler gününü kutladığını belirtti.

 

Yapılan konuşmaların ardından şiirlerle devam eden programa Kandıra musiki ve tiyatro derneği korosunun seslendirdiği Türk sanat müziği eserleri renk kattı. Programdan memnun ayrılan vatandaşlar Anneler Günü programının düzenlenmesinde emeği olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e teşekkürlerini iletti.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99