UMRAN OTO EKSPERTİZ ARAÇ EKSPERTİZİNDE FARK YARATTI

Binlerce Araç, Binlerce Tecrübe , ''Tecrübe, ilimden üstündür '' . İbn-i Sina'nın bu güzel lafı ile yoluna devam eden UMRAN OTO EKSPERTİZ Kocaeli'deki şubesini geçtiğimiz aylarda açtı.Türkiye'de 11. şubesini açan firma ilerleyen zamanlarda bu sayıyı arttıracaklarını belirtti.

Araç sahipleri kendi bilgileri ve tecrübelerine ayrıca satıcının beyanına dayanarak almış oldukları araçlarında sonradan ortaya çıkan masraflar ile mağdur olmaktadırlar. Özellikle boya ve kaporta da tespit edilen hasarlar araç değerinde büyük kayba yol açmaktadır.

 

Açıldığı günden beri yoğun ilgi ile karşılaşan UMRAN OTO EKSPERTİZ müşterilerine karşı olan yaklaşımları ve ikramları ile de fark yaratıyor.

 

Siz çayınızı veya kahvenizi içinceye kadar aracınızın ekspertiz raporu hazırlanıyor. Rapor hazırlandıktan sonra iş bitmiyor, tecrübeli personeller araçtaki olumlu olumsuz tüm bilgileri tarafsızlık ilkesine uyarak hem satıcı hemde alıcıya detaylı şekilde aktarıyor.

 

UMRAN OTO EKSPERTİZ servis müdürü SERTAÇ MOR gelen müşterileri ile birebir ilgilenmesi ise , diğer müdürlerinkinden biraz farklı.

 

SERTAÇ MOR müdür odasında oturmaktansa, müşterileri ile birebir ilgilenmeyi tercih ediyor.

 

İnsanların kafasındaki Ekspertiz anlayışını baştan başa değiştiren UMRAN OTO EKSPERTİS mesai saatleri içinde yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Murat - 17 Mayıs 2017 18:02
Biz de denedik ve cok memnun kaldik. Boyle bir hizmeti Izmite getirenlere tesekkurler.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99