TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ

Kocaelispor başkanı Bahri yavuz sosyal medya hesabından çok manidar bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın destek vermeyen belediyeler ve stk lara olduğu söyleniyor.

İşte Bahri Yavuz'un paylaşımı;

 

2. Lige çıkarsak sadece Kocaelispor değil, tüm şehir bir üst lige çıkacak. Bu yüzdendir ki; TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ !!!

Antalya da ki maçımıza kaç kişi gittiğimiz tabii ki önemli , gönül ister ki 15.000 olalım ama ondan çok bu şehir geçmişine , markasına, renklerine ve mücadelemize ne kadar sahip çıkacak o önemli !

Ben arkadaşlarımla ve taraftarlarımla beraber maça gelmek isteyen son kişinin derdi çözülene dek bu mücadeleyi asla bırakmam !

 

Belediyelerimizden taleplerimize şu ana kadar olumlu cevap veren Kocaeli Büyükşehir Bld'mize tahsis ettiği 25 otobüs , Başiskele Belediyemize 10 otobüs ve Kartepe belediyemize yine 10 otobüs için camiamız ve taraftarlarımız adına teşekkür ederiz . . .

 

(Şu ana kadar 3 gün boyunca gece gündüz tüm mesaimizi harcayarak sayısı 100 E yakın içlerinde STK , odalar, dernekler ,sendikalar ve fabrikalarla ulaşım ihtiyacımız için görüşmeler yaptık , aldığımız geri dönüş ile ilgili detaylı listeyi sizlerle de paylaşacağız Zaman'ı gelince ...)

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99