Akçakoca İlkokulu’ndan Kandıra Belediyesi’ne Ziyaret

Kandıra Akçakoca İlkokulu 4. sınıf öğrencileri belediyelerin işleyişi ve hizmetlerini yerinde görüp daha yakından öğrenmek için Kandıra Belediyesi’ni ziyaret etti.

Kandıra Belediye Başkan’ı Ünal Köken’in umre ziyareti için kutsal topraklarda olması nedeniyle Başkan Vekili Murat Ölmez minik öğrencileri Belediye Meclis Salonunda ağırladı.

 

Kandıra Akçakoca İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencileri Sosyal Bilgiler dersinde işledikleri yerel yönetimler konusu ile ilgili olarak belediye hizmetlerini ve işleyişini öğrenmek ve çalışmaları yerinde görmek için gerçekleştirilen ziyarette Kandıra Belediyesi hizmet birimleri, öğrencilere yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi aktardılar.

 

Belediye yetkilileri ve öğretmenleri eşliğinde birimleri gezen öğrenciler, son olarakta meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıda belediyenin işleyişiyle ilgili bilgiler edindiler. Kandıra Belediye Başkan Vekili Murat Ölmez’e çalışmalarla ilgili öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

Yapılan ziyaretten son derece memnun olduklarını dile getiren Başkan Vekili Murat Ölmez, öğretmen ve öğrencilerle sohbet edip, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in selamlarını iletti ve minik öğrencilere çikolata ikramında bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99