Hürriyet sizin de kapınızı çalabilir

CHP Milletvekili Hürriyet, referandum sonrasında da çalışmalarına ara vermeden devam ederek, her gün bir ilçede ev toplantıları düzenliyor.

16 Nisan Referandumu sonrası Hayır tercihine destek olan siyasi parti, sendika ve sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, halk ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor. Halk oylaması öncesinde gerek sokaklarda gerek ev toplantılarında sabahı gece eden Milletvekili Hürriyet, referandum sonrasında da bu ziyaret ve çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

HER GÜN BİR İLÇEDE EV TOPLANTISI

Referandumda Hayır tercihine destek veren, getirilmek istenen anayasayı halka anlatmakta yardımcı olan Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Saadet Partisi, Eğitim-İş, Eğitim-Sen, Türk Eğitim-Sen, TMMOB gibi parti, sendika ve STK’ları ziyaret eden TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, saha çalışmalarına da tam gaz devam ediyor.

 

16 Nisan öncesinde Kocaeli’nin 12 ilçesinde sokak çalışmalarının yanı sıra ev ziyaretleriyle de geniş bir kesime hitap eden Hürriyet, bu çalışmasına devam ediyor. Hürriyet son olarak partisinin Gölcük ilçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen ve partili kadınlarla birlikte Gölcük Şirinköy Mahallesi’nde ev toplantılarına katıldı. Ardından işitme engelli Sevgi Hanım’ın da evine misafir olan Milletvekili Hürriyet, evlerde bir araya gelen mahalle sakinleri ile iletişimi koparmayacağını açıklayarak, her gün farklı bir ilçede ev ziyaretlerinde bulunacağını ve bunu da çalışma disiplini haline getireceğini belirtti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99