SEYMENLİ GENÇLER YAZAR ASLI TUNÇ İLE “ BİR HAYALİM VAR ! “

Seymen Koleji Türk Dili ve Edebiyatı zümresi yazar ve sanatçı söyleşileri etkinlikleri kapsamında bir yazarı daha ağırladı. 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü düzenlenen söyleşide Aslı Tunç, Seymenli gençlerle keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Yazarın kendi hayatından örneklerle dile getirdiği  "Bir Hayalim Var" konulu sunumu öğrenciler tarafından büyük ilgi ile izlendi. Aslı Tunç, profesyonel bir iş kadını olmasının yanında çocukluk hayaline kavuşmak için de pes etmeden nasıl çalıştığını öğrencilerle paylaştı.

 

Yaşamda hedef koymanın ve hayallerden vazgeçmemenin önemini vurgulayan yazar, çocukluk hayali olan kitap yazmayı nasıl başardığını anlattı. Bunu başarmanın verdiği mutluluğu dile getirdi. Başarısının somut örnekleri olan “Belalı Bir Sevgilidir Ardımda Bıraktığım Şehir” ve “Hayatın Fon Müziği” kitapları hakkında bilgi verdikten sonra Seymen Koleji öğrencileri için kitaplarını imzaladı.

    

Aslı Tunç gördüğü ilgiden oldukça memnun olduğunu belirtirken okuyan gençlerin varlığının kendisini çok mutlu ettiğini, okumayı hayatın olmazsa olmazı gören Özel Seymen Eğitim Kurumlarını kutladığını dile getirdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99