Körfez’de tarihi beraber yazdık.

2016 Mali Yılı Kesin Hesabının karara bağlandığı meclis toplantısında meclis üyelerine teşekkür eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Rekor bir bütçe gerçekleştirerek tarihi birlikte yazdık” dedi

Körfez Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantılarının ikinci birleşimi Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 2016 Mali Yılı Kesin Hesabı görüşülerek karara bağlandı. Toplantı öncesinde konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 2016’nın sıkıntılarla dolu bir yıl olduğunu belirterek, “Darbe girişimi, terör olayları ve istenmeyen hadiseler nedeniyle üzüntülüydük. Ama Körfez olarak bereketli geçti” dedi.

 

ADIM ADIM İLERLİYORUZ
2016 yılında 191 milyon TL’lik bütçenin gerçekleştirildiğini belirten Başkan Baran, “Tarihi beraber yazdık. 2016’da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hedeflerimiz belli. Ve bu hedeflere doğru adım adım ilerliyoruz. Şu an projelerimizde bir aksama yok. Planladığımız şekilde devam ediyor. Bir yandan öğrencilerimizin bursları yatarken, sosyal ve spor anlamında gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri sürdürüyoruz” dedi.

 

BAŞARI HEPİMİZİN
2016 yılı kesin hesap raporunun kabul edilmesi sonrası tekrar konuşan Başkan Baran, “Biz bir ekibiz. Ve başarımızdaki en büyük teşekkürü de ekibimize ediyorum. Çünkü büyük emek ve gayret gösterdiler. Rekor bir bütçe gerçekleştirirken, bir yandan 60 milyon lira borç ödedik. Yıllık 2 milyon lira faiz ödeniyordu. Başarı varsa hepimizin. Ben başarısız olduğumu asla düşünmüyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99