Bilgi Köprüsü Kreşinden Duygulandıran Proje

Bilgi Köprüsü Kreşi öğrenci ve velileri kimsesiz çocuklar için bir araya geldi. Gerçekleşen sergide doğal taşlarla yapılan tablolar satışa sunuldu.

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları velileri ve öğrencileri "Bir çocuk güler dünya güler" adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir araya geldi. Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışta bulunmak üzere proje hazırlayan minik öğrenciler, doğal taşlarla yaptıkları birbirinden güzel tabloları satışa sundu.

 

"HER ÇOCUK SEVİLMEYİ HAK EDER"
Kurum bahçesinde düzenlenen kokteyle Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Genel Kordinatörü Beyhan Gürsoy, Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Montessori Okulu Müdürü Evrim Sarıkaya Sıradağlı ve öğretmenleri katıldı. Sergide konuşma yapan Kreş müdürü Sibel Yalçınöz proje sayesinde öğrencilerin paylaşmayı öğrendiğini kaydetti.

 

Korunmaya muhtaç çocukların yaşam düzeyini artırmaya yarayan projeyi desteklediklerini kaydeden Yalçınöz " Öncelikle bu proje de emeği geçen kurum çalışanlarımızı, öğrencilerimizi ve bizlere desteğini hiç esirgemeyen velilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Bizler bu projeyi duyduğumuzda inanılmaz heyecanlandık. Çünkü bizler için dünyanın neresinde olursa olsun bütün çocuklar sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyor. Burada öğrencilerimizin hazırladığı tablolar satışa çıkacak ve elde edilen gelir Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlanacak. Bu projeyle biraz da olsa çocuklarımızın yüzü gülecek" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99