Flaş Kocaeli

BAHRİ YAVUZ'DAN ÖĞRENCİLERE DUYGULANDIRAN JEST

Kocaelispor'un adeta küllerinden doğmasına sebep olan, Kocaelispor'u Halk ile buluşturan BAHRİ YAVUZ duygulandıran bir jeste daha imza attı.

Kocaelispor başkanı Bahri Yavuz, maçlara sadece büyüklerin değil, geleceğin Kocaelispor taraftarları olan gençlerinde katılabilmesi için Önce maç saatini okullar dağıltıktan bir saat sonraya yani saat 17:00 a aldırdı. Daha sonra da 500 adet bileti öğrencilere ücretsiz dağıtacağını sosyal medya üzerinden açıkladı.

 

Başkan yavuzun bu açıklamasından sonra sosyal medya adeta yıkıldı, birçok lise öğrenci sevinçlerini sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak gösterdi. Bu sevinçler ve paylaşımllar hem maça yetişekleri için hemde ücretsiz girecekleri için. 

 

İşte Başkan Yavuz'un duygulandıran açıklaması;

 

Babaların omzundan okul sıralarına taşınan Kocaelispor sevdasını birlikte yaşamak ve Play Off mücadelemizde sizleri de yanımızda görmek adına ben Bahri Yavuz olarak öğrenci kardeşlerime dağıtılmak üzere " Deniz tarafı kale arkası" tribününden 500 adet bilet satın alıyorum . . . 

 

YEŞİL-SİYAH renklere sevdalı , eli kalem tutan pırıl pırıl Kocaelisporlu öğrenci kardeşlerimi Ismetpaşa Stadyumuna davet ediyorum. . .

 

Bu aşk okullarda ders diye okutulur !!!

Öğrenci kardeşlerimiz şeref tribünü önündeki bilet satış noktasından biletlerini ücretsiz olarak temin edebilirler . . 

Görüntünün olası içeriği: yazı

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99