Sekapark ve Marina’da ışık şöleni

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentte vatandaşların sıkça kullandıkları alanlarda aydınlatma çalışmaları yapıyor. Led lambaların kullanılarak hayata geçirildiği ışıklandırmalar Sekapark ve Marina’da bir ışık şöleni ortaya çıkarıyor.

CAZİBESİNE CAZİBE KATTI

Büyükşehir Belediyesi tarafından Avrupa’nın en büyük endüstriyel dönüşüm projelerinden biri olan Sekapark, Kocaeli’nin artık bir cazibe merkezi durumunda. Özellikle havaların ısınması ile Sekapark alanı Kocaelililerin dinlenmek için geldikleri ilk yer konumunda. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın Sekapark’ta gerçekleştirdiği aydınlatma çalışmaları ile bölgenin cazibesine cazibe kattı.

 

GÖRSEL ŞÖLEN

Marina bölgesine de yapılan ışıklandırmalar ile adeta görsel bir şölen oluşturuldu. Akşam saatlerinde Sekapark ve Marina monte edilen ledli ışıklandırmalar ile muhteşem bir görüntü ortaya çıktı. Işıklandırmalar vatandaşların da büyük beğenisini kazandı.

 

460 ADET RENKLİ LED

Çalışmada Sekapark uçutma tepesine 200 adet korkuluklu ledli duba monte edildi. Marina sahiline ise 260 adet korkuluklu ledli duba yerleştirildi. Ledli dubalar 7 ayrı renkte ışıkla aydınlatma sağlayabiliyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99