Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'dan 1 Mayıs mesajı

Güçlü Türkiye’nin anahtarı emekçilerimiz 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Büyük ve güçlü Türkiye hedefleri için emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum” dedi

Türkiye’nin büyüyüp, gelişmesine devam etmesi ve bununla birlikte 2023 hedeflerine ulaşılmasında, en büyük paylardan birinin çalışan, üreten işçi ve emekçiler olacağını ifade eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Körfez Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte ilçemizi, kentimizi ve ülkemizi daha ileri seviyelere ele ele vererek çıkartacağız. Bir olacağız, beraber olacağız” ifadelerini kullandı.

 

BAŞARI EKİP İŞİDİR
Elde edilen başarılarda ekip çalışmasının önemine değinen Başkan İsmail Baran, “Avrupa’nın ülkemizin üzerinde kirli oyunlar oynayarak bizi bölmeye çalıştığı bir milletiz. Allah’ın izni ile aziz milletimizin göğsünde ‘15 Temmuz’ imanı, Çanakkale ruhu oldukça bizi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecek. Bunun için çalışmaktan, emek harcamaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye hedefleri için emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutluyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99