“Sizler bizim yarınlarımızsınız”

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Utku Anaokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Utku Anaokulu’ndan ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 97. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, minik öğrencilerle buluştu. Başkan Bulut’un makamında gerçekleşen buluşmada Utku Anaokulu 5 Yaş Papatyalar Sınıfı öğrencilerinin yanı sıra okul müdürü Serap Şanal Kırbıyık ve sınıf öğretmeni Nazan Soylu da hazır bulundu. Görüşmede minik öğrencilerle bol bol sohbet eden Başkan Bulut, çocuklara 23 Nisan’ın önemini anlatarak ‘Sizler bizim yarınlarımızsınız’ dedi.

 

“Önceliğimiz daima çocuklar”
23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde minik öğrencilerle buluşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Bulut, “Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi burada minik yavrularımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu anlamlı günü milli egemenliğimizi sonsuza dek yaşatacak olan çocuklarımıza armağan etmiştir. Biz de yaptığımız bütün hizmetlerde ve projelerde önceliğimizi çocuklarımızın, gençlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99