“Başkan Ünal Köken, Komek Sergi Açılışını Gerçekleştirdi”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Kursları (KO-MEK) kapsamında gerçekleştirilen "Gelenekseli Sergile" temalı sergi açılışı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in katılımıyla gerçekleştirildi.

2016- 2017 eğitim öğretim dönemi içinde el emeği ürünlerini “Gelenekseli Sergile” temalı sergi açılışında sergileyen kursiyerleri tebrik eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Komek kurslarının önemine değindi.  Sağlıklı bir toplumun yetişmesinde, bireylerin sosyalleşmesinde büyük yeri olan Komek kurslarının vatandaşların meslek edinmesini sağladığını belirtti.

 

 Son 15 yılda yapılan çalışmalarla gelişimine devam eden ülkemizin geleceği için çalışmayı da sürdüreceklerini anlatan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken bunun için kendini yetiştirmiş, donanımlı, spor faaliyetleriyle sosyal hayatına sahip çıkan özgüvenli bireylere ihtiyaç olduğunu belirtti. Komeklerde eğitim alan vatandaşlarımız hem sosyal hayatlarında bu özgüvenleri kazanmış hem de meslek edinme imkanı bularak ev ekonomilerine katkı sağlıyorlar dedi. Komek kurslarımız için Kocaeli Büyükşehir Belediye

 

Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti.

Kandıra’mızda hakim olan birlik ve beraberlikle çalışmalarımıza hız verdiklerini ifade eden Köken,  Kandıra Belediyesi olarak sürdürdükleri proje ve çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.  Kent meydanı projesi, Kandıra Belediyesi Hizmet Binası, Kapalı Yüzme havuzu, Namazgah Kültür Merkezi,  Gençlik Merkezi proje ve çalışmalarının kısa bir zaman içinde tamamlanması yönünde yoğun çaba gösterdiklerini ifade etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99