KOCAELİ’NİN İLK AQUAPARK’I HIZLA YÜKSELİYOR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projeleri arasında yer alan ve geçtiğimiz Şubat ayında temeli atılan Aquapark inşaatı hızla ilerliyor. Yaklaşık 6 milyon liraya mal olacak ve yılın 12 ayı boyunca kullanılacak olan Kocaeli’nin ilk ve tek aquaparkın bu yaza kadar hizmete gireceği kaydedildi.

İnşat sürecini yakından takip eden Başkan Doğan “ şehrimizde bir aquaparkın olmayışı vatandaşlarımız ve özellikle çocuklarımız için çok büyük bir eksiklikti.  İnşallah bu yaz bu eksikliği gidermiş olacağız” dedi.

Tepeköy Mahallesi’nde yaklaşık 5500 metrekarelik alandaki mevcut yüzme havuzu iyileştirilerek üstü kapatılacak.  Yaz kış hizmet verecek tesiste soyunma odaları, kafeterya, kaydırak, çocuklar için havuz ve eğlence alanları yer alıyor.

 

NE VADETTİYSEK YAPIYORUZ

 

Başkan Doğan, göreve gelmeden önce vadettikleri tüm projeleri bir bir hayata geçirdiklerini de söyleyerek“ İzmit için her gün yeni bir heyecanla işe başlıyor, gecemizi gündüzümüze katarak hizmet etmeye çalışıyoruz.  Vatandaşlarımız için daha ne yapabilir, onları nasıl daha mutlu bireyler haline getirebiliriz diye kafa yoruyoruz. Görev süremizin daha 3. yılında vatandaşlarımıza vadettiklerimizin neredeyse yüzde seksenini tamamladık” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99