KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE KURUM İÇİ EĞİTİM PROGRAMI

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, kurum içi eğitim semineri düzenledi. Müdürlük çok amaçlı salonda gerçekleşen seminerde, Yaşam Koçu ve Yazar Filiz Kocabıyık; motivasyon, iletişim dilleri ve içsel barış konuları hakkında personele uygulamalı sunum gerçekleştirdi.

 

 

Seminere İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, müdür yardımcıları Ayhan Zeren, Ercan Yamen, şube müdürleri personel ve davetliler katıldı.

 

ETKİLİ PROGRAM

Öncelikle “Yüreklere Dokunmak Gerekir” adlı kitabı hakkında bilgi veren Yaşam Koçu Filiz Kocabıyık, sunumunu şu ana başlıklar altında gerçekleştirdi; Nefesin önemi, alfa tekniği, hayatın bize seslenişi, uçak hikâyesi, hayattan beklentilerimiz, üzerimizden atılacak yükler (hipnoterapi) kulaktan kulağa hikâyesi, hayatımızdaki ‘Günaydın’ın önemi, kariyer hedefleri, iletişim dilleri, zaman çizelgesi ve kas testi.

 

TEŞEKKÜR BELGESİ

İki bölümden oluşan program yaklaşık iki saat sürdü. Oldukça faydalı geçen, moral ve motivasyonu olumlu etkileyen programın sonunda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan Yaşam Koçu Kocabıyık’a teşekkür ederek katılımlarından dolayı bir de teşekkür belgesi takdim etti. Daha sonra Filiz Kocabıyık, İl Müdürü Zamburkan başta olmak üzere konuklara imzalı kitabını dağıttı. 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99