“Başkan Ünal Köken, Esnafları Dinledi”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaf ile bir araya gelerek sorunları dinledi, çözüm yolları konusunda esnaflarla fikir alış verişinde bulundu.

Kandıralı esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaflarla bir araya geldiği kahvaltı programında Kandıra Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 Esnafların sorduğu sorulara tek tek yanıtlayan Başkan Ünal Köken, ilçeye kazandıracakları dört yıllık fakülte için yürüttükleri çalışmalarda sona yaklaşıldığının müjdesini verdi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçemizin gelişmesi, büyümesi, kalkınması yönünde istekleriniz olduğunu görüyorum. Yaptığımız ziyaretler boyunca dile getirdiğiniz talepler doğrultusunda gece gündüz çalışıyoruz. Vatandaşımızın huzur ve refahı için projelerimizin takibini yapıyor ve kısa zamanda hayata geçirmek istiyoruz dedi.

 

Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizdeki faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Esnaflarımız olarak sizlerle bir araya gelmeyi, sohbet etmeyi önemsiyor ve seviyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sıkıntılarınızı çözmek için elimizden geleni her zaman yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99