Bakan Işık, Derinceli Gençlerle Buluştu

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Genç Kürsü” programında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı

‘Genç Kürsü’ programına konuk oldu

16 Nisan tarihinde yapılacak olan seçimlerde ilk kez oy kullanacak olan gençlere yönelik olarak düzenlenen ‘Genç Kürsü’ programı bu kez AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Anayasa değişikliğinin getireceği kazanımların anlatıldığı programa Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın yanı sıra Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz, meclis üyeleri, il ve ilçe yöneticileri ile gençler yoğun ilgi gösterdi.

 

“Tarihimiz açısından dönüm noktası”

Parti ayırımı yapılmaksızın, partili ve muhalif her görüşten gencin katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili merak edilen tüm soruları yanıtladı. ‘Genç Kürsü’ programında katılımcılara seslenen Bakan Işık, “Tarihimiz açısından bir dönüm noktası olacağına inandığımız 16 Nisan tarihindeki halk oylaması, aynı zamanda gelecek kuşaklara daha güçlü bir Türkiye bırakmak için bizlere sunulan bir fırsat. O gün geldiğinde gençlerimizin doğru kararı vererek, Türkiye’nin aydınlık yarınlarına imza atacağına inanıyorum” dedi.

 

YOĞUN KATILIM

Törene Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, Sağlık Bakanlığı Başkan Yardımcısı Ahmet Öğütken, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Sakarya İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Piyade Albay Garnizon Komutanı Sebahattin Kalkan, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus, Sakarya Konak Hastanesi Başhekimi Kamil Köse, Kocaeli Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Kocaeli Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Op. Dr. Metin Göklü, çok sayıda hekim ve hastane personeli katılım sağladı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99