SEYMEN KOLEJİ’NDE MESLEK TANITIM GÜNÜ

Özel Seymen Eğitim Kurumları Rehberlik Servisi’nin katkıları ile lise öğrencilerinin doğru alana ve mesleğe yönelmelerini sağlamak amacıyla “Meslek Tanıtım Günü” düzenlendi.

Her yıl düzenli olarak yapılan çalışmalar doğrultusunda öğrencilerin doğru alana yönelmesi ve meslekler hakkında bilgi edinmesi, alanlarındaki meslekleri tanımaları amacı ile okul bünyesinde yapılan organizasyon ile öğrenciler, 18 meslek dalını tanıma fırsatı buldu. Planlama yapılırken öğrencilerin ilgilendikleri alanda bilgilendirme yapılmasına özen gösterilmesi öğrencileri ve katılımcıları oldukça memnun etti.
Etkinlik sonrasında Anadolu Lisesi Müdürü Ercan Demir ve Müdür Yardımcısı Gülistan Tireli katılımcılara sertifikalarını vererek teşekkür etti.

 

KATILIMCILAR;
Biyomedikal Mühendisi Prof.Dr.Özcan Gündoğdu, Elektrik Mühendisi Yunus Emre Keskin, Mimar Zeynep Bayrak, Makine Mühendisi Erhan Balcı, Bilgisayar Mühendisi Furkan Göz, İnşaat Mühendisİ Cüneyt Yılmaz, Metalurji Malzeme Mühendisi Fulya Kahraman, Avukat Ezgi Yurdakul, Doç.Dr.Bilgehan Tosun, Diyetisyen Merve Başer, Radyo TV Sinema İrem Can Güngör, Besyo Tolga Kaan Bahadır, Diş Hekimi Aylin Yurtsever, Psikolog Ümit Karabulut Lojistik Beyza Pirimoğlu, Fizyoterapist Gültekin Ege, Çocuk Gelişim Özlem Karsak, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Melis Öztopçu, Ayşegül Gümüş Yılmaz

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99